Něžní barbaři

Vy všichni tady zemřete!

Chcípněte!

Počátek této aliance se datuje do prosince 2004, kdy hrstka nadšenců v závěru věku debatuje o situaci v Meliorannisu a je znechucena z toho, že se nedaří bohužel ani ve veřejných aliancích udržet důvěrné informace o herní taktice a že úroveň spamu občas přesahuje snesitelnou úroveň. Náhlou inspirací je tak nápad založit novou malou alianci, jejímž cílem by nebylo mít maximum členů, ale mít mezi sebou jen aktivní hráče, které hra baví, kteří se osobně znají, a dokáží si svým chováním ve hře rozumně vyhovět.

A tak se v dalším ... věku, začínajícím v lednu 2005, v bitevním poli objevuje nová aliance "Něžní barbaři". Při debatě o názvu aliance nakonec zvítězil Honzův návrh, který vycházel i ze skutečnosti, že bylo rozhodnuto, že si všichni členové založí stejné povolání, a to pochopitelně barbara. Zakládajícími členy bylo těchto 7 hráčů: Curt (Lukáš), Erkwinn (Tomáš), Honlerd (Honza), Meren (Standa), Mgr. Kelly (Petr), Sardaukar (Martin) a Suan´h (Lukáš). Krátce po začátku věku jsme ještě mezi sebe přijali 3 iluzionisty - Fandu, Bohunku alias Buku a Viktora alias Zaljana a tím byla sestava pro první věk zkompletována, do popisku jsme si dali informaci, že jsme "komplet", nikoho nepřijímáme a éra Něžných byla zahájena .

Od prvního věku zůstali zachovány některé tradice - do aliance se nepřijme nikdo, koho některý ze stávajících členů nezná, a pak ani nikdo, proti komu je zásadní výhrada ze strany byť jediného člena NB. ... prostě aliance Něžných barbarů to hraje na pohodu. Zde se podívejte na vstup NB do světa MA - v TOP 10 bylo k vidění všech 7 členů tehdejší nové aliance

... prostě aliance Něžných barbarů to hraje na pohodu.